رئیس سازمان حفظ نباتات و معاون وزیر جهاد کشاورزی:

برگزاری نمایشگاه نهاده های کشاورزی توسط بخش خصوصی، شگفتی آور بود

رئیس سازمان حفظ نباتات و معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی گفت: با توجه به برگزاری اولین نمایشگاه در حوزه اهده های کشاورزی، استقبال پر شور مخاطبان انرژی مضاعفی را به بخش خصوصی انتقال داده است که این موضوع آغاز فعالیت های جدید در حوزه کشاورزی خواهد بود.

به گزارش ستاد خبری نخستین نمایشگاه نهاده های کشاورزی، آقارضا فتوحی با تاکید بر اینکه برپایی نمایشگاه نهاده های کشاورزی تاثیرات بسیاری در این حوزه خواهد داشت، اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه سطح کیفیت محصولات را بالا می برد از طرفی رقابت میان شرکت های مختلف تولیدکنندگان و واردکنندگان را افزایش خواهد داد.

وی حضور مسئولان دولتی در این نمایشگاه را گام اول آغاز تعاملات دولت و حوزه کشاورزی دانست و تصریح کرد: پاسخ مثبت مسئولان دولتی برای حضور به نمایشگاه و استقبال آنان از این نمایشگاه، موج جدیدی از فعالیت های بخش خصوصی  را آغاز خواهد کرد.

رئیس سازمان حفظ نباتات و معاون وزیر جهاد کشاورزی در پایان با اشاره به مشکلات بوجود آمده در سالهای گذشته برای بخش خصوصی، خاطرنشان کرد: بی توجهی دولت های گذشته به بخش های خصوصی، اصلی ترین عامل ناهموار شدن راه بخش خصوصی بود، در صورتی که این بخش از توانایی های ارزنده ای برخوردار است که در دولت تدبیر و امید علاوه بر برطرف شدن مشکلات، تعاملات سازنده ای انجام خواهد شد.