در جریان هیاهوی پنجمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران

کلامی با غرفه‌داران و بازدید‌کنندگان گرامی

حضور ۱۱۴ شرکت در ۹۸ غرفه که در مدت ۴ روز به عرضه‌ی محصولات و خدمات خود برای حدود ۸۰۰۰ بازدید‌کننده‌ می‌پردازند، نمایشگاه را به محیطی پر حرارت و پر جنب‌و‌جوش تبدیل می‌نماید.

برگزاری رویدادی همچون نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران علاوه بر جذابیت‌های فراوان دیداری و محتوایی، شرایطی مخصوص به خود را نیز به‌همراه خواهد داشت. حضور ۱۱۴ شرکت در ۹۸ غرفه که در مدت ۴ روز به عرضه‌ی محصولات و خدمات خود برای حدود ۸۰۰۰ بازدید‌کننده‌ می‌پردازند، نمایشگاه را به محیطی پر حرارت و پر جنب‌و‌جوش تبدیل می‌نماید.

هیجان حاصل از این تکاپو در روز‌های افتتاحیه و اختتامیه به اوج خود می‌رسد. غرفه‌دارانی که از فرصت نمایشگاه به جذب حداکثری مخاطب و بازده می‌اندیشند و بازدید‌کنندگانی که می‌کوشند تا به نسبت زمان حضورشان در نمایشگاه از غرفه‌های بیشتری دیدن نمایند.

این فضای پر حرارت با صبوری، همچون سال‌های گذشته تبدیل به فضایی آرام و مثبت می‌گردد. توجه به این مهم، نوید‌بخش افزایش راندمان نمایشگاه بوده و رضایت غرفه‌داران و مخاطبان رویداد حاضر را در بر خواهد‌داشت. این رضایت‌مندی، همان هدف والای نمایشگاه بوده که شهد حصول آن، کام هر انسانی را شیرین می‌گرداند.

بر خود می‌بالیم که حضور چنین همراهانی را از آغاز تا به امروز در کنار خود نظاره‌گریم و به پاس این حضور مثبت و توأم با آرامش، در جهت ارتقای فضای موجود در نمایشگاه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

www.agricultech.com

https://t.me/agricultech5

www.instagram.com/agricultech