برای نخستین‌بار در تاریخ نمایشگاه‌های تخصصی کشاورزی رخ داد:

استقبال مدیران شرکت‌های هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران از جلسه ارتقای مدیریت حضور در نمایشگاه

ابتکار عمل برگزاری نشست "ارتقای مدیریت حضور در نمایشگاه" برای هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران، با استقبال شرکت‌کنندگان این نمایشگاه مواجه شد.

به گزارش ستاد خبری هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران، این دوره از نمایشگاه که با رویکرد "دانش جهانی برای کشاورزی ایران" برگزار می‌شود با ابتکار عمل تازه ای جهت برگزاری کیفی آن همراه گردید و آن برگزاری رویدادی برای نخستین‌بار در تاریخ برگزاری نمایشگاههای تخصصی کشاورزی (با حضور مدیران شرکتها و غرفه‌داران شرکت‌های ثبت‌نام کننده) بود.

در این رویداد، اهمیت بحث تبلیغات هدفمند، بازاریابی تخصصی و لزوم حضور تاثیرگذار شرکت‌ها در فضای رقابتی سالم و کمک به استفاده حداکثری بازدیدکنندگان این نمایشگاه اعم از کارشناسان کشاورزی و بهره‌برداران مورد توجه قرار گرفت.

در این نشست که با عنوان "جلسه ارتقای مدیریت حضور در نمایشگاه" و در راستای هم افزایی بهتر، نحوه حضور موثر و ... با حضور اساتید حوزه بازاریابی و تبلیغات در سالن کنفرانس "برج میکا" به میزبانی شرکت زرّین دانه کشتزار (اسپانسر برنزی نمایشگاه) برگزار شد؛ شرکت کنندگان ضمن استفاده از دیدگاهها و نکات آموزشی دکتر نظری مدّرس بازاریابی، پیشنهادات و نقطه‌نظرات خود را جهت برگزاری نمایشگاه در سطحی با کمیّت و کیفیت بالاتر از تمام ادوار گذشته این نمایشگاه بین المللی که برای کشاورزان مُشتاقِ اطلاع از جدیدترین یافته‌های نهاده‌های موثر جهان در ارتقای تولیدات محصولات نهایی داخلی باکیفیت برای جامعه در این نمایشگاه حضور می‌یابند، مطرح کردند.

لازم به ذکر است هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران در مورخ 17 تا 20 دی ماه 98 خورشیدی و با حضور شرکتهای تامین کننده انواع نهاده‌های تخصصی و با کیفیت ایران و جهان، به روالِ سالهای گذشته در محل مجتمع نمایشگاهی گفت‌وگو برگزار خواهد شد.